Pożyczaj na dobrych warunkach

Dzisiaj nawet działalności gospodarcze mają możliwość pożyczania pieniędzy na bardzo korzystnych warunkach, jakie proponuje Aasa Polska, nasz krajowy oddział skandynawskiej firmy pożyczkowej. Warunki i sama propozycja została nawet doceniona w 2016 roku nagrodą Loan Magazine za „Biznesową Pożyczkę Roku”. Warto więc przyjrzeć się bliżej tej ciekawej propozycji.

Na jakich warunkach pożyczane są pieniądze?

Pożyczki na firmę udzielane w ten sposób mają bardzo atrakcyjne warunki pod wieloma względami. Przede wszystkim oprocentowane są jedynie 10% w skali roku, a kwota, którą się pożycza (zawierającą się w przedziale między1000a 10000 złotych) można podzielić na elastycznie dopasowane do klienta oraz jego potrzeb raty. Ilość rat może wynieść nawet 60 miesięcy, więc zobowiązanie będzie spłacane dokładnie tak, jak zaplanował to sobie właściciel firmy. Ponadto koszt pożyczki jest jednocześnie kosztem działalności gospodarczej, można więc w ten sposób upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Kto może skorzystać z oferty?

Oferta Aasa nie jest w żaden sposób ograniczana, dlatego może z niej skorzystać dosłownie każdy przedsiębiorca, niezależnie od doświadczenia w danej branży oraz na rynku. Z oferty może skorzystać każdy przedsiębiorca już od pierwszego dnia działalności. Jest to więc doskonała forma wsparcia dla startupu. Jest to w zasadzie jedyna tego typu propozycja, zupełnie alternatywna dla propozycji płynących do przedsiębiorców z różnego rodzaju banków.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*