Nowe rozwiązania dla przedsiębiorców

Korzystanie z nowych rozwiązań jest często bardzo korzystnym posunięciem strategicznym dla firmy. Pieniądze na jej rozwój mogą się przydać w zasadzie w każdej chwili, dlatego warto już zawczasu pomyśleć o najlepszych sposobach na ich pozyskanie bez konieczności ubiegania się dotacje unijne czy zaciąganie kredytów lub leasingów w bankach, w których mamy otwarte konta naszych firm. Rozwiązanie dla problemu braku pieniędzy na dowolny cel jest bardzo prosty – są to pożyczki dla biznesu,  które przyszły do nas ze Skandynawii.

Dlaczego właśnie taka forma?

Pożyczki są mniej „inwazyjne” dla firmy, a te proponowane dzisiaj na przykład przez swoich pionierów – firmę Aasa Polska, mają dodatkowe zalety dla samego prowadzenia firmy – ich koszt może być uznany za koszt działalności gospodarczej, zupełnie jak rata spłacanego leasingu czy innego zadłużenia. Ponadto nie ma w nich ograniczeń dotyczących doświadczenia firmy na rynku – firma może nawet dopiero co powstać – nie jest to żadną, nawet najmniejszą przeszkodą do uzyskania pożyczki.

Jakie korzyści jeszcze może przynieść takie rozwiązanie?

Proponowane przez Aasa rozwiązanie jest niemal doskonałe również pod wieloma innymi względami, jak choćby pozwalającymi zachowanie elastyczności w spłacaniu zadłużenia czy bycia wsparciem dla startup-ów. Wszystkie formalności, które w tym wypadku ograniczone są do absolutnego minimum, można załatwić również przez Internet, ponieważ odpowiedni wniosek dostępny jest na stronie www przez całą dobę. Nie ma konieczności odwiedzania siedziby firmy.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*